Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Departamencie Administracji

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

Warszawa

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com.

Główne zadania:

  • opracowywanie dokumentów i ich archiwizacja,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie,
  • przygotowywanie pism do wysłania,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • dbanie o zachowanie porządku organizacyjnego w archiwum.
Od kandydatów oczekujemy:
  • skrupulatności, dokładności i odpowiedzialności w działaniu,
  • sumienności i terminowości w realizacji powierzonych zadań,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • pozytywną atmosferę i pracę w zespole profesjonalistów,
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport).

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywnośc, uczciwość i zaufanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy