Młodszy Specjalista w Departamencie Kontrolingu

TU EUROPA SAO firmie

Rekrutacja zdalna

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Wrocław

Dołącz do nas w charakterze:
Młodszy Specjalista
w Departamencie Kontrolingu

Zatrudniona osoba będzie brała udział w bieżących pracach w Departamencie Kontrolingu

Zadania:

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki
  • Analiza wielkości oraz zyskowności sprzedaży
  • Raportowanie do spółek nadrzędnych
  • Analiza miesięczna kosztów w odniesieniu do planów budżetowych
  • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji
  • Udział w procesie zamykania miesiąca sprawozdawczego

Oczekujemy:

  • Ukończone studia wyższe bądź ostatni rok studiów, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa
  • Mile widziana praktyka na podobnym stanowisku, najlepiej w instytucji finansowej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz Accessa
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie
  • Zdolności pracy w warunkach presji czasu

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

UMOWA NA ZASTĘPSTWO
PAKIET MEDYCZNY
DOFINANSOWANIE
DO KARNETU
SPORTOWEGO
BEZPŁATNE ZAJĘCIA
JĘZYKOWE

SZKOLENIA
PROGRAMY
ROZWOJOWE
SPOTKANIA
INTEGRACYJNE
PRESTIŻOWĄ
LOKALIZACJĘ

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila za pomocą przycisku Aplikuj. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

Ważne: Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A”., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.tueuropa.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy