Ta oferta pracy jest nieaktualna od 425 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Departamencie Obsługi Funduszy Kapitałowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupie Ubezpieczeniowej Europa już od ponad 20 lat tworzymy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami. Dzięki pasji naszych pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego. Ochroną ubezpieczeniową obejmujemy ponad milion osób w Polsce. W codziennej pracy spotykamy utalentowanych ludzi, którzy pomagają nam budować naszą markę.

    Obecnie szukamy nowego członka zespołu do swojej centrali zlokalizowanej we Wrocławiu.

    Stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. DOFK/01/17/PR

    Zadania:

    Obszarem zainteresowania i pracy Młodszego Specjalisty będą produkty z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi. W szczególności zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

    • Wycenę Jednostek UFK
    • Tworzenie, wdrożenie i właściwą realizację procedur obsługi ubezpieczeń z UFK
    • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy

    Oczekujemy:

    • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków
    • Wykształcenia wyższego o kierunku matematycznym lub ekonomicznym
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
    • Znajomości tematyki ubezpieczeniowej, bankowej i rynku ubezpieczeniowego
    • Chęci do podejmowania nowych wyzwań
    • Podstawowej znajomość składni języka SQL lub PL/SQL
    • Komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość zasady wycen funduszy kapitałowych
    • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
    • Znajomość rynku funduszy inwestycyjnych
    • Znajomość języka VBA
    • Znajomość systemu SUBREA
    • Doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej lub zajmującej się tematyką wyceny aktywów

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w renomowanej instytucji finansowej
    • Specjalizację w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym w kluczowych aspektach działalności Spółki
    • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych wspieranych wiedzą z zakresu pozyskiwania danych
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach o szerokim spektrum tematycznym
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Dogodną lokalizację w centrum Wrocławia
    • Atrakcyjne godziny pracy (8-16)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karnetu sportowego
    • Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych

    Z przyjemnością informujemy, że Europa po raz trzeci otrzymała tytuł Dobry Pracodawca. Firma została doceniona za wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie życiorysu i listu motywacyjnego w tytule maila wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

    W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z późn. zm.)”

    Jednocześnie, informujemy, iż:

    • Administratorem Państwa danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.
    • Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
    • Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
    • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na www.tueuropa.pl