Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Departamencie Obsługi Funduszy Kapitałowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupie Ubezpieczeniowej Europa już od ponad 20 lat tworzymy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami. Dzięki pasji naszych pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego. Ochroną ubezpieczeniową obejmujemy ponad milion osób w Polsce. W codziennej pracy spotykamy utalentowanych ludzi, którzy pomagają nam budować naszą markę.

Obecnie szukamy nowego członka zespołu do swojej centrali zlokalizowanej we Wrocławiu.

Stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. DOFK/01/17/PR

Zadania:

Obszarem zainteresowania i pracy Młodszego Specjalisty będą produkty z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi. W szczególności zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wycenę Jednostek UFK
  • Tworzenie, wdrożenie i właściwą realizację procedur obsługi ubezpieczeń z UFK
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy

Oczekujemy:

  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków
  • Wykształcenia wyższego o kierunku matematycznym lub ekonomicznym
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Znajomości tematyki ubezpieczeniowej, bankowej i rynku ubezpieczeniowego
  • Chęci do podejmowania nowych wyzwań
  • Podstawowej znajomość składni języka SQL lub PL/SQL
  • Komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość zasady wycen funduszy kapitałowych
  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • Znajomość rynku funduszy inwestycyjnych
  • Znajomość języka VBA
  • Znajomość systemu SUBREA
  • Doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej lub zajmującej się tematyką wyceny aktywów

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej instytucji finansowej
  • Specjalizację w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym w kluczowych aspektach działalności Spółki
  • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych wspieranych wiedzą z zakresu pozyskiwania danych
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach o szerokim spektrum tematycznym
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum Wrocławia
  • Atrakcyjne godziny pracy (8-16)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych

Z przyjemnością informujemy, że Europa po raz trzeci otrzymała tytuł Dobry Pracodawca. Firma została doceniona za wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie życiorysu i listu motywacyjnego w tytule maila wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z późn. zm.)”

Jednocześnie, informujemy, iż:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.
  • Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
  • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na www.tueuropa.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się