Młodszy Specjalista w Departamencie Obsługi Klienta (fundusze inwestycyjne)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luxemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

    W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

    www.moventum.com.pl

    W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z podmiotami zaangażowanymi w obsługę funduszy inwestycyjnych;
    • Obsługa zgłoszeń przychodzących w języku angielskim (telefon, e-mail)
    • Analiza poprawności dokumentów;
    • Obsługa reklamacji;
    • Udział w dodatkowych zadaniach związanych z rozwojem biznesu funduszy inwestycyjnych.

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w instytucjach związanych z rynkiem kapitałowym lub bankowym; oraz wiedza z zakresu zasad funkcjonowania funduszy inwestycyjnych;
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole;
    • Bardzo dobra znajomość MS Office;
    • Dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w ambitnym, dynamicznym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową;
    • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym;
    • Zaangażowanie w projekty o zasięgu międzynarodowym.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Moventum sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    bottom