Młodszy Specjalista w Departamencie Obsługi Ubezpieczeń Grupowych

Compensa TU na Życie O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa polis grupowych tj. ocena, weryfikacja i polisowanie wniosków grupowego ubezpieczenia na życie

  • Przystępowanie i występowanie osób w systemie

  • Rozliczanie salda

  • Wprowadzanie zmian w systemie obsługowym

  • Kontrola należności

  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma klientów i agentów

  • Tworzenie zapisów umów i aneksów.

Nasze wymagania

  • Rzetelność, samodzielność

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą polis ubezpieczeniowych lub innej pracy administracyjnej nastawionej obsługę Klienta

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziana wiedza z zakresu grupowych produktów ubezpieczeniowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy VIG

  • Elastyczne godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7.30 a 9.00

  • Pracę w zgranym zespole, który już nie może się doczekać, aby Cię poznać :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Compensa TU na Życie

Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy