Młodszy Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie zmian w procesie i produktach mających na celu poprawę rentowności ubezpieczeń

  • Analiza konkurencji i rynku w celu ustalenia ceny i polityki produktowej

  • Indywidulana ocena ryzyka

  • Udział w tworzeniu i doskonaleniu procesów biznesowych i operacyjnych

  • Współpraca z działem IT pod kątem wdrażania rozwiązań związanych z produktem (w tym testowanie)

  • Współudział przy opracowaniu oraz usprawnianiu procedur i wytycznych

  • Współudział przy wdrażaniu projektów z zakresu poprawy i rozwoju procesów sprzedaży w kanale agencyjnym i direct

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu wdrażania produktów lub usprawniania procesów biznesowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Motywacja do współpracy z biznesem (zbieranie wymagań, analiza funkcjonalna i techniczna, analiza procesowa)

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dokładność i terminowość w realizacji przydzielonych zadań

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Umiejętność analizowania i interpretacji danych oraz ich przejrzystej wizualizacji

  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z karnetu sportowego

  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych

  • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy