Oferta pracy

Młodszy specjalista w dziale administracyjno-księgowym

Berlitz PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Firma została założona w 1878 roku i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim Berlitz poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej międzynarodowej firmie szkoleniowej
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wyjątkową atmosferę pracy
  • pełen pakiet szkoleń

Obowiązki:

  • bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami wewnętrzymi firmy
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-księgowych
  • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy
  • sporządzanie raportów
  • weryfikacja dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa korespondencji centrali

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej min. 6 miesięcy
  • podstawy rachunkowości finansowej i zarządczej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • zaangażowanie i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w międzynarodowym środowisku i doskonałej atmosferze prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy