Młodszy Specjalista w dziale Badań i Rozwoju

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Scope Fluidics S.A.

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi:  Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Praca polegać będzie na produkcji chipów mikroprzepływowych do użycia w prototypowym urządzeniu do diagnostyki medycznej, w tym: przygotowanie odczynników laboratoryjnych, sporządzanie buforów, obsługę maszyn produkcyjnych oraz montaż chipów. Jeśli jesteś osobą dokładną, skupioną na szczegółach i lubiącą uczyć się nowych rzeczy, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Udział w bieżącym projekcie wdrożeniowym wskazanym przez Spółkę,
  • Przygotowywanie odczynników niezbędnych w montażu i testach układów mikrofluidycznych
  • Przygotowanie i montaż układów mikrofluidycznych
  • Testowanie układów mikrofluidycznych
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji chipów oraz wyników testów
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej oraz dokumentacji technicznej projektu
  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych lub techniczne (preferowana biotechnologia; technologia chemiczna; chemia)
  • Dyspozycyjność, pełny etat.
  • Wysoka predyspozycja do prac manualnych oraz prac powtarzalnych
  • Wysoka zdolność koncentracji oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach
  • Chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Wiedza na temat materiałów polimerowych
  • Znajomość specyfiki pracy w laboratoriach biotechnologicznych/chemicznych/biologicznych

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D
  • Dostęp do wszechstronnie wyposażonego laboratorium
  • Duże pole do samodzielnego działania i możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne, elastyczne warunki zatrudnienia

Zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Klauluza dodatkowa:"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Scope Fluidics S.A. z siedzibą przy ul. Duchnickiej 3 bud. 16 01-796 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy