Oferta pracy

Młodszy specjalista w Dziale Ciągłego Doskonalenia

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń na potrzeby wewnętrznych działów firmy
  • współpraca z przedstawicielami innych działów firmy
  • konsultowanie istotnych problemów oraz wdrażanie usprawnień w wewnętrznych działach firmy
  • rozwiązywanie błędów systemowych
  • wsparcie zespołu w zadaniach administracyjno-biurowych
  • dbanie o spójność danych w systemach
  • nadzór nad harmonogramem zespołu
  • sporządzanie raportów, zestawień

Poszukiwane kompetencje

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • wykształcenie wyższe lub status studenta (studia o profilu technicznym/ekonomicznym bądź pokrewnym)
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • umiejętność programowania w dowolnym języku - VBA, SQL, Java, C++.
  • wiedza z zakresu Lean Management
  • wiedza z zakresu automatyzacji procesów (RPA, DPA, Python)
  • umiejętność tworzenia map procesów oraz prowadzenia szkoleń, warsztatów

Oferujemy

  • pracę w kameralnym zespole zajmującym się wsparciem pracowników firmy we wdrażaniu narzędzi optymalizacyjnych
  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management
  • partnerską atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ponad 25-letniej tradycji na polskim rynku
  • dodatkowe dwa dni wolne w roku (Wielki Piątek oraz Wigilia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy