Oferta pracy

Młodszy Specjalista w dziale Ciągłego Doskonalenia

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń na potrzeby wewnętrznych działów firmy

  • współpraca z przedstawicielami innych działów firmy

  • konsultowanie problemów oraz wdrażanie usprawnień w wewnętrznych działach firmy

  • rozwiązywanie błędów systemowych

  • dbanie o spójność danych w systemach

  • nadzór nad harmonogramem pracy zespołu

  • sporządzanie raportów, zestawień

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • wykształcenie wyższe (studia o profilu ekonomicznym/informatycznym bądź pokrewnym)

  • zaawansowana znajomość MS Excel (tabele przestawne, zagnieżdżanie funkcji)

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość narzędzi takich jak: Power Query, Power BI

  • znajomość języków programowania - VBA, SQL, DAX, Java, C++.

  • wiedza z zakresu Lean Management

  • wiedza z zakresu automatyzacji procesów (RPA, DPA)

  • znajomość środowiska UIPath

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami

To oferujemy

  • pracę w kameralnym zespole zajmującym się wsparciem pracowników firmy we wdrażaniu narzędzi optymalizacyjnych

  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management

  • partnerską atmosferę pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ponad 25-letniej tradycji na polskim rynku

  • dodatkowe dwa dni wolne w roku (Wielki Piątek oraz Wigilia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy