Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista w dziale finansowo-księgowym

Weco-Travel Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie dokumentów księgowych

  • księgowanie-rejestrowanie obciążeń, wyciągów bankowych i faktur kosztowych

  • księgowanie-rejestrowanie rezerwacji lotniczych

  • udział w zamykaniu miesiąca

  • obsługa wewnętrzna pracowników Weco w zakresie zdarzeń księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, najchętniej osoba w trakcie nauki, podczas studiów o profilu ekonomicznym lub podobnym

  • rozwinięte zdolności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • pełne szkolenie stanowiskowe, w tym z systemu księgowego AXAPTA

  • ciekawą pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole

  • podnoszenie kwalifikacji – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w bardzo dobrej lokalizacji, samo centrum Warszawy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy nowoczesnym TMC (Travel Management Company), które nieustannie inwestuje w technologie oraz dba o pozytywne doświadczenia swoich Klientów w podróżowaniu. W świecie VUCA, który wymaga od wszystkich ogromnej elastyczności i szybkości działania, jesteśmy sprawdzonym partnerem z blisko 30-letnim doświadczeniem, który obserwuje i analizuje świat, a przede wszystkim błyskawicznie reaguje na zmiany, aby dostarczać najlepsze i bezpieczne rozwiązania dla podróżujących.

Naszą misję: wzbogacać relacje miedzy kupującym a sprzedającymi usługi dla podróżujących realizujemy również wewnątrz firmy. W naszych codzienny działaniach wspieramy się i ułatwiamy pracę. Sukces naszej firmy jest możliwy dzięki pracownikom. Zgrany zespół pozwala na kształtowanie firmy nowoczesnej, innowacyjnej, elastyczne opartej na ciągłym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy