Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista w dziale finansowo-księgowym

Reha Fund sp. z o.o.

Staniewicka 14

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur sprzedażowych, dokumentów magazynowych, faktur kosztowych, wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie kont bilansowych

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie danych księgowych i sprzedażowych (Excel)

  • Segregacja i archiwizacja dokumentów

  • Potwierdzanie zamówień handlowych

  • Kontrola zobowiązań oraz ich wstępna windykacja

  • Wsparcie innych działów firmy w bieżących pracach

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw księgowości (skończony kurs)

  • Biegła znajomość pakietu Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (mile widziane kierunkowe)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Perspektywy rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Dodatkowe benefity za efektywną pracę (nagrody, wyjazdy zagraniczne)

  • Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie przełożonego

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Od 1992 roku oferujemy polskim lekarzom i ich pacjentom szeroki asortyment produktów z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego jak i ortodoncji i stomatologii. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z Klientami, poprzez poznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także zapewnienie kompleksowej obsługi i satysfakcjonujących rozwiązań zarówno pod względem produktowych, logistycznym jak i finansowym.

Dowiedz się więcej o nas na www.rehafund.pl

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi podchodzących do swojej pracy z pasją, więc jeżeli chcesz zamienić pracę i rozpocząć karierę w miłej, przyjaznej i dającej wsparcie organizacji to nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu jako: Młodszy specjalista w dziale finansowo-księgowym.

Przewiń do profilu firmy