Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista w Dziale Finansowym

FairWind Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

FairWind Sp. z o.o.

Pomorska 35

Szczecin

FairWind jako szybko rozwijająca się firma wciąż rozszerza swój zakres działań o nowe rynki, klientów i projekty. Nasze biura i spółki powstają na całym świecie, dając pracownikom możliwości ciągłego rozwoju.
Liczny Dział Finansowy, który na co dzień współpracuje z wieloma zespołami oddziału szczecińskiego i oddziałów zagranicznych, umożliwia pracownikom podejmowanie nowych wyzwań każdego dnia. Nasz team jest odpowiedzialny za rozliczanie wszystkich spółek, pracowników, podwykonawców oraz projektów.

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Payroll Department.

Zadania:
✓ Kontrola i aktualizacja danych w wewnętrznym systemie ewidencjonującym godziny na projektach zgodnie z zasadami wewnętrznymi FairWind;
✓ Rozliczanie godzin podwykonawców w oparciu o zaewidencjonowane godziny w systemie oraz obowiązujące umowy;
✓ Kontrola i weryfikacja kosztów wynagrodzeń z dokumentami księgowymi;
✓ Kalkulacja wynagrodzeń z uwzględnieniem regulacji krajów gdzie realizowane są projekty firmy;
✓ Utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami firm;
✓ Przestrzeganie harmonogramu płatności bankowych;
✓ Przygotowywanie i księgowanie przelewów bankowych;
✓ Bieżące wsparcie działu księgowego.

Wymagania:
✓ Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
✓ Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
✓ Podstawowa wiedza z zakresu księgowości oraz płac;
✓ Wykształcenie ekonomiczne będzie dodatkowym atutem;
✓ Dobra znajomości programu Excel;
✓ Zdolności analityczne;
✓ Dobra organizacji pracy;
✓ Dokładność, skrupulatność i systematyczność w wykonywaniu pracy;
✓ Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

Czego się u nas m.in. nauczysz:
✓ Poznasz systemy płacowe z różnych krajów na całym świecie;
✓ Zapoznasz się z międzynarodowym systemem księgowym;
✓ Podszkolisz angielski, także z dziedziny finansów.

Co oferujemy:
✓ Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę;
✓ Początek kariery w międzynarodowej i rozwojowej branży wiatrowej;
✓ Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, utrwalanie i podnoszenie kompetencji językowych;
✓ Brak sztywnych struktur, luźną atmosferę, pracę w dużej firmie jednocześnie bez korporacyjnego nadęcia;
✓ Imprezy integracyjne;
✓ Benefity: Luxmed, Multisport, dobrą kawę i bezpłatny parking.
Miejsce pracy: biuro FairWind przy ulicy Pomorskiej 42, Szczecin Dąbie.
Jeśli jesteś zainteresowany: Aplikuj. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się ze mną, Oksana Dzmitran, HR Specialist, +48 572 806 377.

FairWind is a leading provider of one-stop solutions for the installation and service of onshore and offshore wind turbines throughout the world. We provide installation and service of wind turbines, as well as inspection, specialty services and repairs, spare parts replacement, turbine refurbishment and resale, technology solutions, and consultation. Currently FairWind works with around 800 technicians, and has employees and offices in Europe, Africa, North America, South America, and Asia.

Ogłoszenie archiwalne