Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista w dziale handlowym

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

    Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie danych produktowych do systemu
    • Weryfikacja poprawności dokumentów
    • Przygotowywanie raportów, zestawień, statystyk oraz analiz rynku
    • Kontakt z kontrahentami w zakresie faktur, dostaw, rozbieżności
    • Współpraca z biurem księgowym i pozostałymi działami firmy
    • Bieżące wsparcie działu handlowego

    Wymagania

    • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Skrupulatność i dokładność,
    • Komunikatywność, sumienność i rzetelność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ
    • Pakiety socjalne po okresie próbnym (karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenia)
    • Atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ
    • Imprezy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Administratorem danych jest Gomez Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-693), przy ul. Tomasz Drobnika 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000631068 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego), NIP 9721264099, REGON 364534202, zwana dalej „GOMEZ”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.