Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Hr - Obszar Rekrutacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIMAMODA to prestiżowa marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia oraz torebek. Nasze produkty cechuje wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTA
    W DZIALE HR (OBSZAR REKRUTACJI)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje obowiązki:

    • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na potrzeby firmy
    • Tworzenie ogłoszeń, profilów kompetencyjnych i zakresów obowiązków
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy na rynku pracy
    • Przygotowywanie wewnętrznych raportów HRowych

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w rekrutacji, selekcji oraz pozyskiwaniu pracowników na różne stanowiska
    • Gotowość do podróży służbowych w celach rekrutacyjnych (sklepy detaliczne)
    • Znajomość obsługi MS Office (Excel)
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie do życia

    Oferujemy Tobie:

    • Pracę w nowoczesnej firmie, kreowanej na lidera w swoim segmencie
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Unikatową kulturę i atmosferę pracy

    Jeżeli interesujesz się branżą modową, lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty i chcesz razem z nami tworzyć jedyną i niepowtarzalna markę, jaką jest PRIMAMODA – już dziś dołącz do naszego zespołu!

    Prześlij swoją aplikację
    (CV, list motywacyjny, mile widziane referencje) za pośrednictwem przycisku APLIKUJ:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.")