Młodszy Specjalista w dziale HR

Arvato Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników,

  • realizacja projektów hr-owych wspierających efektywność organizacji,

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań,

  • zgłaszanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych,

  • współpraca z innymi działami,

  • udział w wydarzeniach promujących markę organizacji.

Nasze wymagania

  • chcesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu kultury organizacji opierającej się na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • wsparcie kadry zarządzającej w procesach personalnych to coś dla Ciebie,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

  • znasz j. angielski – min. B2.

To oferujemy

  • Pracę w skutecznym zespole opartym na życzliwości i dobrej energii (Team Positivity);

  • Przestrzeń do bycia kreatywnym i wdrażania nowatorskich pomysłów;

  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów lokalnych i międzynarodowych z obszaru HR;

  • Dużo uśmiechu i satysfakcji z pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy