Młodszy Specjalista w Dziale HR

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Kontakt z agencjami pracy tymczasowej
    • Rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
    • Kontrola absencji pracowników tymczasowych
    • Rozliczanie faktur za pracowników tymczasowych
    • Sporządzanie raportów i analiz
    • Udział w bieżących zadaniach działu HR

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów: Excel i Power Point
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR
    • Mile widziane podstawy naliczania płac
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych oraz wyciągania logicznych wniosków
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność dostosowywania się do dynamicznych zmian
    • Znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

    Firma oferuje:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multipsort
    • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
    • Umowę o pracę na pełny etat

    Prosimy o przysyłanie cv w języku polskim i angielskim.

    Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

    Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jeśli akurat nie widzisz oferty dla siebie, a praca dla naszej organizacji wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę, skontaktuj się z nami mailowo. Zachowamy sobie Twoje CV i napewno odezwiemy się, gdy wolne będzie stanowisko, któremu odpowiada Twój profil.

    LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
    | 71 79 29 451