Młodszy Specjalista w Dziale Importu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 31.10.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 30.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjno-handlowa mieszcząca się na terenie Nowej Huty w Krakowie

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE IMPORTU
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • współpraca ze stałymi dostawcami z Azji oraz pozyskiwanie nowych
    • opracowywanie zestawień porównawczych (arkusz kalkulacyjny)
    • składanie zamówień importowych oraz nadzór nad ich terminową realizacją
    • negocjowanie warunków handlowych
    • prowadzenie dokumentacji importowej
    • koordynowanie transportu towarów oraz odpraw celnych
    • współpraca z innymi działami (produkcja, marketing, export)

    Od kandydata oczekujemy:

    • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wyższego wykształcenia
    • zaangażowania oraz umiejętności organizowania własnej pracy
    • wysokich zdolności komunikacyjnych
    • znajomości aplikacji biurowych (szczególnie w zakresie arkuszy kalkulacyjnych)
    • biegłego posługiwania się komputerem.

    Dodatkowym atutem będą:

    • wykształcenie kierunkowe (handel międzynarodowy, logistyka, transport, ekonomia)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dodatkowa znajomość innych języków obcych
    • znajomość systemu ERP (CDN XL)
    • znajomość branży narzędziowo-budowlanej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Oferty zawierające list motywacyjny w języku angielskim oraz CV z dopiskiem:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

    prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.