Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale IT - Helpdesk

OUTWORKING SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla Naszego klienta Centrum Projektów Polska Cyfrowa

poszukujemy pracownika na stanowisko:
  • Serwis techniczny stacji roboczych, urządzeń sieciowych i urządzeń drukujących,
  • Usługi typu Helpdesk w zakresie konfiguracji oprogramowania stacji roboczych,
  • Usługi wsparcia informatycznego dla systemów: Active Directory, Exchange, Outlook, Office 365, oprogramowania antywirusowego.
  • Dodatkowe zadania zlecane przez Zamawiającego.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowanie kierunki informatyczne;
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w obszarze IT;
  • Znajomość podstawowych elementów konfiguracji;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Mile widziana znajomość usługi Active Directory oraz systemu Exchange;
  • Komunikatywność – rozumienie poleceń i umiejętność rzetelnego przekazywania informacji;
  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy;
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3750,00 zł brutto;
  • Praca od poniedziałku do piątku w . 8-16/9-17;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym;
  • Karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne