Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista w Dziale Kontroli Jakości i Reklamacji

Rainbow Tours S.A.O firmie

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Młodszy specjalista w Dziale Kontroli Jakości i Reklamacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze redagujesz odpowiedzi pisemne,
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze związanym z rozpatrywaniem pism i reklamacji Klientów,
  • Skutecznie posługujesz się polszczyzną w różnych sytuacjach komunikacyjnych,
  • Umiesz pracować pod presją czasu,
  • Dobrze organizujesz pracę własną,
  • Jesteś kreatywny i otwarty na ludzi,
  • Dobrze znasz pakiet MS Office,
  • Cenisz współprace z profesjonalistami i lubisz współpracować w zespole,
  • Tematy związane z rynkiem turystycznym i podróżowaniem nie są ci obce.

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + premie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prace w doświadczonym i wyjątkowym zespole profesjonalistów,
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • Zniżki na wyjazdy zagraniczne dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • System benefitów.

Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju umiejętności
  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Młodszy specjalista w Dziale Kontroli Jakości i Reklamacji, Piotrkowska 270, Śródmieście, Łódź