Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

JELFAO firmie

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową w Dziale Kontroli Jakości oraz nadzór nad technicznym utrzymaniem budynku Działu oraz pomieszczeń

  • Bieżący serwis aparatury kontrolno-pomiarowej oraz wykonywanie podstawowych sprawdzeń i kalibracji

  • Uzgadnianie z dostawcami terminów kwalifikacji/przeglądów/napraw

  • Opracowywanie instrukcji systemów skomputeryzowanych i aparatury kontrolno-pomiarowej w Dziale Kontroli Jakości

  • Wykonywanie/Udział w kwalifikacjach i rekwalifikacjach wyposażenia do kontroli pomiarów i badań i systemów skomputeryzowanych Działu Kontroli Jakości

  • Prowadzenie baz danych wyposażenia do kontroli pomiarów i badań i systemów skomputeryzowanych w systemie LIMS

  • Udział w procesie inwestycyjnym przy zakupie nowych urządzeń i systemów, przygotowywanie dokumentacji m.in. Specyfikacji Wymagań, kontakt z dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne (z dziedziny automatyki, mechatroniki, elektroniki itp.), farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub pokrewneo (biologia, biotechnologia)

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi, systemami MS Windows Server/MS Windows; systemami bazodanowymi MS SQL Server, Oracle itp.

  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office (znajomość VBA/VB mile widziana)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • dyspozycyjność (reagowania w przypadku awarii lub nieprawidłowej pracy systemów)

  • odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu i inwencja twórcza

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • zdolność łatwego komunikowania się

  • elastyczność i dyspozycyjność

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, kart sportowych, obiadów i wiele innych

JELFA

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest jedną z największych firm farmaceutycznych w Polsce. W 2011 roku Jelfa SA została częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników na całym świecie łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy