Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Kontroli Zarządzania

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 232 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 149 supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sklepów Intermarché i Bricomarché zatrudni pracownika na stanowisku:

    Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Pobieranie danych z dostępnych baz oraz współpracujących działów w celu ich analizy,
    • Weryfikowanie poprawności danych,
    • Analizowanie danych logistycznych oraz danych dotyczących zakupów i sprzedaży w celu ustalenia konkretnych wskaźników i skuteczności działania,
    • Wyliczanie odpowiednich danych finansowych spółki,
    • Raportowanie do Zarządu Spółki lub kierownictwa poszczególnych działów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
    • Komunikatywność, dokładność, terminowość,
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport),
    • Możliwości rozwoju w strukturach Grupy Muszkieterów.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku