Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista w Dziale Księgowości

Optidata Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja faktur w programie finansowo- księgowym

  • Rozliczanie transakcji bankowych (krajowych i zagranicznych)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Rozliczanie delegacji

  • Sporządzanie zestawień i raportów na cele wewnętrzne

  • Merytoryczna kontrola dokumentów pod względem rachunkowo podatkowym, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego

  • Wsparcie w obsłudze kadrowej pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek Finanse i Rachunkowość)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości lub kadrach

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole

  • Możliwość rozwoju

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

KIM JESTEŚMY:

• Od 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla Logistyki, Transportu i Produkcji

• Współpracujemy ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: IBM, HP, Microsoft, Cisco, Zebra, Honeywell oraz ośrodkami naukowymi i uczelniami wyższymi takimi jak GS1Polska (ILIM) czy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

• Tworzymy autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS

• W naszych systemach wykorzystujemy technologie RFID, Voice oraz rozwiązania chmurowe

• Integrujemy nasze rozwiązania z systemami SAP, IFS, JD Edwards, DB Schenker, DHL, GLS, UPS.

GDZIE I JAK PRACUJEMY:

• Nasza centrala mieści się w nowoczesnym biurze przy ulicy Wadowickiej 8A (budynek Mix Biura)

• Stworzyliśmy autorską metodykę prowadzenia projektów bazującą na technikach zwinnych

• Nasi pracownicy pracują przy wykorzystaniu narzędzi JIRA oraz Confluence

• Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaowocował bogatą lista referencyjną, na której znajdują się min. klienci tacy jak: Grupa Cersanit, Grupa Ciech S.A., Fakro, Velvet Care, Selena, Reckitt & Benckiser, Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja, Żabka Polska.

Przewiń do profilu firmy