Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista w dziale Księgowości

N&M SOLUTION sp. z o.o.O firmie

  • Wileńska 37
    Lębork, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

N&M SOLUTION sp. z o.o.

Wileńska 37

Lębork

 Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, w tym cyklicznych
  • Kontrola i ewidencja dokumentów kosztowych
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Monitoring i egzekwowanie należności, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z Klientami oraz Kontrahentami w zakresie obsługi rozliczeń
  • Współpraca z biurem księgowym w zakresie opisywania faktur, przekazywania dokumentów itp.czynności
  • Sporządzanie i weryfikacja raportów rozliczeniowych
  • księgowanie dokumentów magazynowych
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
  • Wykonywanie rozliczeń pracowników i współpracowników
  • Archiwizacja i opis dokumentów księgowych
  • Dokonywanie przelewów bankowych i obsługa rachunku
  • Prowadzenie kasy gotówkowej
  • inne zadania niezbędne do realizacji celów zespołu

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość podstaw rachunkowości mile widziana
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, obowiązkowość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół

Ogłoszenie archiwalne