Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Logistyki

Enter Air Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Enter Air Sp. z o.o.

Warszawa

Jesteśmy największą polską prywatną linią lotniczą i jedną z największych linii turystycznych w Europie. Realizujemy połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach. Flota Enter Air składa się z 23 samolotów typu Boeing 737. Posiadamy sześć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Paryżu i Zurychu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie. Dołącz do naszego zespołu jako:

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE LOGISTYKI

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koordynacja łańcucha dostaw części lotniczych
  • komputerowe przetwarzanie danych magazynowych pomiędzy niezależnymi systemami
  • współpraca z magazynami
  • kontakt z agencjami celnymi
  • współpraca w ramach organizacji Part-M z organizacjami Part-145
  • prowadzenie dokumentacji finansowej oraz technicznej części lotniczych
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe (mile widziane lotnicze)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień logistyki
  • zaangażowanie, punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mobilność oraz dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze etatu, również w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Wyjątkowa praca
    w największej turystycznej
    linii lotniczej w Polsce
  • Bilety lotnicze
    dla Pracowników
    i ich rodzin
  • Pyszna kawa w biurze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju
    i udziału w szkoleniach
  • Przyjazna atmosfera
  • Karta Multisport
    i Klub Biegacza
  • Spotkania integracyjne
  • Miejsca parkingowe

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj za pomocą przycisku:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 74. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) oraz na podstawie przepisów prawa – art. 221 Kodeksu pracy (Dz.U. 2018 poz. 108). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo również wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected] lub [email protected], za pośrednictwem którego mogą Państwo realizować powyższe prawa.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 74 zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez 1 rok od czasu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy