Młodszy Specjalista w Dziale Logistyki z językiem niemieckim

GLENCORE Polska Sp. z o.o.O firmie

GLENCORE Polska Sp. z o.o.

Omega

Gdańsk

Glencore Agriculture to światowy lider produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona roślin oleistych, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

  • 35 krajów na całym świecie, w których działamy
  • 14,000 pracowników zatrudnionych globalnie

Glencore Polska powstała w 1997 roku. Naszą działalność prowadzimy w obszarze handlu zbożem i towarami rolnymi w skali międzynarodowej. Jesteśmy liderem w branży i wciąż się rozwijamy.

  • 105 miejsce w zestawieniu „Lista 500 Największych Firm Rzeczpospolitej” za 2018 rok, opracowywanym corocznie przez dziennik „Rzeczpospolita”
  • 8 miejsce w kategorii najwięksi eksporterzy w zestawieniu „TOP 100 – ranking pomorskich firm” za rok 2018 wydawanym przez „Dziennik Bałtycki”

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • współudział w organizowaniu transportów krajowych i międzynarodowych
  • monitorowanie terminowej realizacji umów zakupu i sprzedaży
  • współpraca z firmami transportowymi oraz spedycyjnymi
  • prowadzenie rejestru firm transportowych i spedycyjnych – kontrola i weryfikacja danych
  • przygotowywanie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji transportowej
  • wprowadzanie danych do programu logistycznego
  • ścisła współpraca z działem handlowym i działem rozliczeń oraz innymi jednostkami

Oczekujemy od Ciebie:

  • ukończonych studiów wyższych I stopnia na kierunku o profilu ekonomicznym lub technicznym
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B1 (umożliwiającego swobodną komunikację mailową i telefoniczną)
  • praktycznej znajomości MS Office (szczególnie MS Excel)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki/spedycji/handlu
  • wysokich zdolności komunikacyjnych, otwartości, asertywności
  • samodzielności, dokładności w działaniu oraz umiejętności zarządzania czasem
  • umiejętności analitycznych oraz umiejętności identyfikowania problemów
  • inicjatywy i zaangażowania

Pracując u nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie, w międzynarodowej firmie (lider handlu zbożem w Polsce)
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie
  • nowoczesne, doskonale skomunikowane biuro (Osiedle Garnizon)
  • przyjazne środowisko pracy, sympatyczny i partnerski zespół
  • świadczenia pozapłacowe m.in.: opieka medyczna, karta MultiSport, nauka języków obcych, finansowanie szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy