Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Finansowej Studenta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-23
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku należy do największego w Polsce holdingu edukacyjnego, skupiającego aż 10 uczelni. Od 15 lat utrzymujemy się w czołówce szkół niepublicznych w regionie. Według pracodawców jesteśmy najlepszą uczelnią niepaństwową w województwie pomorskim. Nasza wizja to przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny oraz kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie biznesu.

    Dział Personalny Wyższej Szkoły Bankowej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk
    R/26/2018

    Wydział Finansów i Zarządzania w Gdańsku

    Główne zadania realizowane na stanowisku:

    • Osobista, telefoniczna i mailowa obsługa studentów i słuchaczy
    • Naliczanie opłat za studia, korekt i zniżek,
    • Monitorowanie należności studentów, przygotowywanie upomnień,
    • Ewidencjonowanie wpłat studentów,
    • Wystawianie faktur.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (lub wykształcenie średnie z minimum 3 letnim doświadczeniem zbieżnym
      z zadaniami na stanowisku pracy),
    • Doświadczenie zawodowe związane z wystawianiem faktur, obsługą klienta, windykacją,
    • Praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office,
    • Gotowość do pracy również w weekendy (praca według wcześniej ustalonego grafiku),
    • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności, sumienność,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń.

     Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do 15 czerwca 2018 r.  aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny za pomocą formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie:

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych, w tym również w przyszłości (Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz.U. 2015 poz. 2135).

     Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem personalnym.