Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klienta

REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.OO firmie

  • Okulickiego 12, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O

Okulickiego 12

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa klienta od zamówienia po dostawę (również w języku angielskim – zazwyczaj mailowo),

  • zarządzanie zamówieniami w systemie wewnętrznym (wprowadzanie, doprecyzowanie warunków zamówień i realizacji, monitorowanie zleceń),

  • przygotowanie list dostaw i ustalanie tras wysyłkowych,

  • bieżące reagowanie na zmiany w zamówieniach i wysyłkach,

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i wprowadzanie do systemu,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Nasze wymagania

  • dobrze mówisz i piszesz w języku angielskim (warunek konieczny),

  • wykazujesz się inicjatywą i rozwiązujesz napotkane problemy,

  • bierzesz odpowiedzialność za swoje działania,

  • budujesz pozytywne relacje z innymi,

  • szybko się uczysz, jesteś samodzielny i dobrze organizujesz sobie pracę,

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,

  • międzynarodowe środowisko pracy, przyjazny i pomocny zespół,

  • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • atrakcyjny pakiet socjalny benefitów pozapłacowych (opieka medyczna Allianz, Multisport),

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Proponujemy rozwiązania najwyższej jakości, spełniające wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności.

Przewiń do profilu firmy