Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klienta Wewnętrznego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Widex jest jedną z wiodących na świecie firm z branży technologii cyfrowych aparatów słuchowych. Nasze aparaty słuchowe są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie. Pomagają one ludziom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej - coś, co jest niezwykle ważne dla jakości ich życia.

Kładziemy również duży nacisk na środowisko dzieci i młodzieży z wadą słuchu, ponieważ wiemy jak ważna jest wczesna interwencja dla ich rozwoju językowego.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Widex Regional Operation Center EMEA, zajmującej się produkcją i serwisem aparatów słuchowych, poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisko:

Młodszy Specjalista w dziale Obsługi Klienta (Wewnętrznego)
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • rejestracja zleceń;
  • kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami zagranicznymi w zakresie bieżącej produkcji i realizacji zleceń;
  • obsługa zamówień, sporządzanie dokumentacji sprzedażowej oraz wysyłkowej;
  • monitorowanie terminowej realizacji zamówień w systemie AX Microsoft Dynamics;
  • rejestracja reklamacji;
  • współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela;
  • zamiłowanie do pracy z Klientem;
  • silna motywacja;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • wysoka kultura osobista;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • inicjatywa i elastyczność;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania;
  • podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatą opiekę medyczną;
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego;
  • kartę multisport.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się