Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych

Schenker Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt i obsługa Klientów oraz Partnerów DB Schenker (kontakt telefoniczny, mailowy w języku polskim oraz angielskim)

  • weryfikacja zleceń pod kątem obowiązujących procedur

  • monitorowanie zleceń i nieprawidłowości

  • współpraca z innymi jednostkami firmy w kraju i zagranicą

  • proponowanie rozwiązań Klientom oraz Partnerom DB Schenker

  • obsługa systemów informatycznych i pakietu Microsoft Office

Podział czasu pracy
50%

weryfikacja/akceptacja zleceń

30%

obsługa spraw bieżących

20%

spotkania/szkolenia

Nasze wymagania

  • dobro Klienta na pierwszym miejscu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B1

  • zaangażowanie, umiejętność współpracy z zespołami, komunikatywność

  • dobra organizacja pracy, dotrzymywanie terminów i zobowiązań

  • umiejętność działania według procedur oraz proponowania rozwiązań

  • znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość branży logistycznej

To oferujemy

  • miejsce pracy: praca zdalna / hybrydowa

  • kompleksowy program wdrożeniowy wprowadzający w zakres obowiązków

  • szkolenia wewnętrzne

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • możliwość udziału w projektach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania

  • udział w ciekawych projektach z zakresu obsługi Klientów i procesów

  • praca w organizacji, która jako część globalnej sieci logistycznej ma pozycję lidera i jest zorientowana na ciągłe doskonalenie procesów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy