Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Organizacji Dydaktyki

Wyższa Szkoła Bankowa w PoznaniuO firmie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

aleja Wojska Polskiego 128

Szczecin

Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu planowania zajęć, egzaminów i zaliczeń semestralnych
  • obsługa baz danych
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • rozliczanie przeprowadzonych zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie bieżącej aktualizacji w systemie rezerwacji sal wykładowych

Kompetencje:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • sumienność i terminowość
  • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność współpracy z zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • biegła obsługa komputera – MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • zatrudnianie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie
  • dodatkowe dni wolne od pracy

www.wsb.pl

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV do 11.10.2020

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: DOD/Sz/09/20.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy