Młodszy Specjalista w dziale Personalnym (sekcja Relacji Pracowniczych)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy Specjalista w dziale Personalnym
(sekcja Relacji Pracowniczych)

Zadania:

  • Wsparcie procesów realizowanych w dziale, a w szczególności bieżącej komunikacji z pracownikami oraz organizacji imprez i spotkań firmowych (takich jak: Jubileusze stażu pracy, Święta, Mikołajki)
  • Bieżące prowadzenie ZFŚS dla zakładów w Wałbrzychu i Jelczu Laskowicach
  • Wsparcie w realizacji i rozliczaniu programu benefitów pracowniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (HRM, Psychologia, Socjologia);
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale personalnym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację);
  • Biegłość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień z zakresu Prawa Pracy (ZFŚS)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony (2 lata)
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Luxmed, pakiet Multisport, dofinansowania do posiłków);
  • Nieograniczony dostęp do strefy sportowo-rekreacyjnej;
  • Pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
  • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na pracy zespołowej i szacunku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy