Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Pharmacovigilance

SciencePharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i obsługa klienta w zakresie pharmacovigilance

  • Tworzenie systemu jakości u klienta w zakresie pharmacovigilance (projektowanie i implementacja szablonów, procedur)

  • Opracowywanie dokumentacji z zakresu monitorowania działań niepożądanych (m. in. PSMF, PSUR, RMP)

  • Przeglądy piśmiennictwa i przygotowywanie/weryfikacja raportów z przeglądów

  • Wprowadzanie danych o produktach leczniczych do bazy xEVMPD i ich bieżąca aktualizacja

  • Zarządzanie raportami działań niepożądanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu medycznym, farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym (studenci ostatniego roku mile widziani)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (minimum)

  • Biegłość w ustalaniu priorytetów i umiejętność szybkiej adaptacji do zmian

  • Chęć aktywnego uczenia się - umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy i nowych informacji w praktyce

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność skutecznego komunikowania się stosownie do potrzeb odbiorców

  • Biegłość w poszukiwaniu i analizie danych literaturowych oraz danych z wytycznych europejskich

  • Łatwość formułowania myśli i wniosków w formie pisemnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę

  • Pracę w trybie hybrydowym (tydzień pracy z biura SciencePharma, tydzień homeoffice)

  • Współpracę z młodym i pomocnym Zespołem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę pełną różnorodnych i satysfakcjonujących wyzwań

  • Realizowanie odpowiedzialnych zadań i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów i realizację inicjatyw

  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych

  • System szkoleń wstępnych i specjalizacyjnych szkoleń merytorycznych

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów po 3 m-cach współpracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria MyBenefit

  • Zajęcia językowe

SciencePharma to dynamicznie rozwijająca się, polska firma consultingowa działająca na rynku farmaceutycznym od 2004r. Nasz zespół realizuje ambitne projekty związane z wprowadzaniem produktów leczniczych na rynek polski i zagraniczny, badaniami klinicznymi i nieklinicznymi oraz monitoringiem działań niepożądanych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.

NAUKA, ROZWÓJ, RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz się rozwijać i realizować interesujące projekty – dołącz do naszego zespołu !

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego Zespołu zapraszamy do nadsyłania

CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.