Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista w Dziale Pozysku Nieruchomości ds. obsługi rynku niemieckiego

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzeniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja gruntów pod kątem możliwości realizacji projektów elektrowni słonecznych
  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz umów dzierżawy
  • Współpraca z przedstawicielami terenowymi
  • Kontakt z potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie wstępnych projektów inwestycji oraz Studium Wykonalności Inwestycji

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat preferowane: gospodarka przestrzenna, germanistyka, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • Mile widziana znajomość AutoCAD

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne