Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Prawnym

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka komandytowaO firmie

  • Kwiatkowskiego 24, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka komandytowa

Kwiatkowskiego 24

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa portalu EPU – będziesz wysyłał pisma procesowe

  • Pisanie wniosków o nadanie klauzuli wykonalności oraz doręczeń komorniczych

  • Monitorowanie spraw na etapie sądowym

  • Obsługa wewnętrznego programu do obsługi spraw na etapie sądowym

  • Kompletowanie wniosków do wysyłki

Podział czasu pracy
100%

Obsługa prawna

Nasze wymagania

  • Jesteś aplikantem, absolwentem lub studentem prawa (jeżeli studiujesz dziennie, wieczorowo lub zaocznie dostosujemy godziny pracy do Twoich zajęć)

  • Posiadasz podstawową wiedzę w zakresie prawa cywilnego oraz procedury cywilnej (nauczymy Cię jak wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce, pracując z doświadczonymi osobami)

  • Chcesz zdobyć doświadczenie i stawiasz na rozwój zawodowy (nasi Pracownicy awansują w strukturach wewnętrznych - posiadamy programy szkoleń, które wspierają Twój rozwój zawodowy)

  • Zależy Ci na zgranym zespole i niepowtarzalnej atmosferze (pracują z nami osoby, które podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz będą Cię wspierać na każdym etapie)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia

  • elastyczny czas pracy (pracę jednozmianową, soboty oraz niedziele wolne)

  • wewnętrzne programy rozwojowe

  • określoną ścieżkę kariery

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku

  • work-life balance

  • atrakcyjna lokalizacja biura:

  • poza Wrocławiem - dojazd bez korków

  • dostępny bezpłatny parking

  • Dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

  • Autobusami nr 800, 810, 820 przystanek początkowy: Galeria Dominikańska

  • Pociągiem – ze stacji: Dworzec Główny do stacji: Siechnice – czas dojazdu 10 minut

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dynamicznie się rozwijamy, tworzymy nowe miejsca pracy, dlatego rekrutujemy. Szukamy ciekawych osób do nowo powstałych zespołów, jeżeli wspólnie z nami chcesz się rozwijać i tworzyć wyjątkowe miejsce pracy - APLIKUJ!

Jesteśmy w trakcie budowy nowej siedziby Kancelarii,która będzie która również będzie znajdowała się w Siechnicach.

Termin zakończenia: III kwartał 2021 roku

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych. Zaufali nam pionierzy rynku ubezpieczeniowego, branży energetycznej i wiele innych renomowanych firm.

Naszą pozycję budujemy w oparciu o jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nasza siła tkwi w pracy zespołowej, a naszą wartością jest szacunek do ludzi.

Przewiń do profilu firmy

ETAPY REKRUTACJI

I ETAP: Kontakt telefoniczny.

Jeżeli zainteresowało nas Twoje CV, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Podczas pierwszej rozmowy, będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania oraz plany zawodowe.

Jeżeli są zbieżne z tym, co możemy Ci zaoferować, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Preferujemy kontakt osobisty, dlatego na spotkanie rekrutacyjne zaprosimy Cię do naszej Kancelarii.

II ETAP: Rozmowa rekrutacyjna.

Celem rozmowy rekrutacyjnej, jest lepsze poznanie Ciebie, Twojej motywacji i aspiracji zawodowych.

Oprócz rozmowy (w zależności od stanowiska) możemy zaprosić Cię na dodatkowe etapy rekrutacji, jakim jest np. test wiedzy.