Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista w Dziale Prawnym

KRAJOWE CENTRUM PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM

3 650 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w realizację zadań Działu Prawnego KCPU, które obejmują:

  • sporządzanie projektów umów i porozumień;

  • przygotowywanie oraz opiniowanie projektów aktów normatywnych oraz projektów założeń, dotyczących alkoholu, narkotyków, uzależnień behawioralnych i problemów z nimi związanych;

  • opiniowanie i udzielanie porad prawnych oraz wyjaśnień z zakresu stosowania prawa w obszarze rozwiązywania problemów alkoholowych i narkotykowych m.in. w zakresie stosowania prawa w obszarze zdrowia publicznego; wydawania i cofania zezwoleń, procedury zobowiązania do leczenia odwykowego, finansowania zadań wpisanych w gminne programy profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz narkotykowych, a także innych regulacji dotyczących lokalnych ograniczeń w dostępie do alkoholu, reklamy napojów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii i uzależnieniom behawioralnym;

  • podejmowanie interwencji w związku naruszeniem zakazu reklamy i promocji napojów alkoholowych oraz sprzedaży napojów alkoholowych w Internecie;

  • reprezentowanie KCPU z upoważnienia Dyrekcji przed organami ścigania w związku z naruszeniami przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi;

  • przygotowywanie Zarządzeń Dyrektora KCPU i innych wewnętrznych dokumentów (regulaminów, zestawień, wytycznych, wzorów umów) związanych z funkcjonowaniem instytucji;

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z przeprowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;

  • opiniowanie i częściowe opracowywanie dokumentacji związanej z udzielaniem dotacji zgodnie z zapisami ustawy o zdrowiu publicznym;

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora w zakresie obsługi prawnej oraz zadań ustawowych KCPU.

Nasze wymagania

  • Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku prawo;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

  • biegła umiejętność posługiwania się programami Microsoft Word i Excel.

  • Wymagania pożądane:

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność organizacji pracy;

  • umiejętność prowadzenia korespondencji urzędowej.

  • Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV;

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

To oferujemy

  • ciekawą i różnorodną pracę pozwalającą na zdobycie doświadczenia zawodowego, w tym także osobom rozpoczynającym wykonywanie zawodu;

  • wynagrodzenie 3650 zł brutto;

  • możliwość rozwoju zawodowego (możliwość sfinansowania przez pracodawcę aplikacji, studiów doktoranckich, studiów podyplomowych), uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, w tym międzynarodowych;

  • dopłaty do wypoczynku, tzw. wczasów pod gruszą;

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego;

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • wsparcie doświadczonych prawników.

O nas

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom (dalej: Centrum) prowadzi działalność w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów związanych z uzależnieniami. Centrum jest państwową jednostką budżetową podległą ministrowi właściwemu do spraw zdrowia.