Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Prewencji i Wykrywania Nadużyć

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty telefoniczne z klientami, urzędami.

  • Analiza danych klientów podanych na umowach telekomunikacyjnych pod kątem nieprawidłowości i ich wyjaśnianie.

  • Współpraca z innymi obszarami biznesowymi w zakresie wyjaśniania wątpliwości w sprawach przekazanych do zewnętrznych firm windykacyjnych.

  • Obsługa klienckich przypadków wysokiego użycia telekomunikacyjnego oraz wnioskowanie o zaliczki.

  • Analiza prawidłowości naliczeń za wykonane połączenia telekomunikacyjne.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w Zespole zorientowanym na realizację celów.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata