Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista w dziale produkcji

PZ Cormay S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie odczynników diagnostycznych zgodnie z procedurą technologiczną;

  • tworzenie zapisów z prowadzonych czynności procesowych;

  • współtworzenie dokumentacji procesowej.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość podstawowych laboratoryjnych technik pomiarowych: pH, przewodnictwo, ważenie;

  • gotowość do pracy fizycznej – doraźne podnoszenie opakowań o masie do 20 kg;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • podstawowa znajomość narzędzi MS Office, szczególnie MS Excel i MS Word;

  • umiejętność wykonywania prostych obliczeń matematycznych;

  • samodzielność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat;

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00;

  • praca stacjonarna blisko Lublina – w Maryninie, w gminie Konopnica;

  • kompleksowe szkolenie z zakresu obowiązków;

  • możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji;

  • zdobycie doświadczenia w zakresie produkcji wyrobów medycznych zgodnie z normą ISO 13485 oraz wytycznymi IVDR;

  • współpraca z zespołem walidacyjnym;

  • częściowe dofinansowanie pracodawcy do jednego z benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa;

  • spotkania integracyjne;

  • parking dla pracowników;

  • szybki dojazd do pracy – praca poza centrum Lublina, dojazd poza godzinami szczytu;

  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo;

  • przyjazną atmosferę w pracy.

CORMAY DIAGNOSTIC - jesteśmy uznanym producentem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej. Od 35 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej doceniane przez diagnostów na całym świecie. W Polsce nasz zespół składa się z ok. 200 osób, pracujących

w 3 lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Marynin koło Lublina (zakład produkcyjny). Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy