Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista w Dziale Produktu

Nordglass Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 3, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Nordglass Sp. z o.o.

Strefowa 3

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i dbanie o portfolio produktów - selekcja nowych produktów, wprowadzenie do oferty sprzedażowej.

  • Wsparcie zadań operacyjnych. Aktualizacja bazy danych. Tworzenie instrukcji dla naszych wewnętrznych klientów.

  • Wprowadzanie i modyfikacja informacji o produktach w systemach SAP i ASW

  • Przygotowanie szablonów biuletynów oraz aktualizacja strony głównej sklepu pod kątem produktowym. Aktualizacja statusów produktów istniejących oraz wprowadzanie nowych.

  • Kodyfikacja produktów w wewnętrznych i zewnętrznych bazach danych.

  • Wspieranie biznesu poprzez dostarczanie dokładnych, aktualnych i czytelnych danych o produktach

  • Stałe doskonalenie wiedzy o aktualnych trendach na rynku.

  • Podnoszenie ogólnej wiedzy o właściwościach technicznych produktów.

  • Szybkie reagowanie na zapytania klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku technicznych bądź marketingowym.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolności analityczne oraz obowiązkowość.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności umiejętności pracy w Excelu).

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP oraz doświadczenie w branży samochodowej (wiedza techniczna).

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia

  • Pakiet świadczeń socjalny: świadczenia świąteczne, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • System premiowy

  • Możliwość dofinansowania karty sportowej

  • Przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych kolegów

  • Benefity

  • konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy

Grupa AGC to wiodący na świecie dostawca szkła na potrzeby branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, jeden z największych na świecie producentów szyb samochodowych.

Nordglass jako marka z ugruntowaną pozycja na rynku jest częścią grupy AGC.

Swoje doświadczenia NordGlass skutecznie łączy ze światowym standardem jakości AGC – koncernu, którego innowacyjne produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższy komfort podczas jazdy.

Przewiń do profilu firmy