Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Revenue Management

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa, HPK/06/17
    Zadania Poszukujemy Oferujemy
    top
    • Tworzenie raportów wspomagających decyzje dla Biura Maksymalizacji Wpływów i Oferty Cenowej (raporty cykliczne, raporty ad hoc w zależności od zaistniałej potrzeby biznesowej),
    • Analiza i interpretacja wyników raportów,
    • Prezentacja danych i rekomendacji,
    • Rozwój narzędzi raportowych.

    Osoby:

    • Z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonomia lub transport lotniczy),
    • Ze znajomością programu Excel na poziomie zaawansowanym,
    • Ze znajomością narzędzi BI,
    • Z wysokim poziomem zdolności analitycznych oraz umiejętnością wizualizacji danych,
    • Z umiejętnością pracy na dużych zbiorach danych,
    • Z umiejętnością pracy w zespole,
    • Dokładnej oraz dbającej o szczegóły.

    Doświadczenie w pracy w branży lotniczej mile widziane.

    • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach w dużej i złożonej organizacji,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,
    • Miłą atmosferę pracy.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    top