Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista w Dziale Skarbu i Zarządzania Ryzykiem

TELE-FONIKA KABLE S.A.O firmie

  • Cegielskiego 1, Myślenice
    Myślenice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

TELE-FONIKA KABLE S.A.

Cegielskiego 1

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza finansowa kontrahentów

  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz finansowych

  • Wsparcie w analizie i planowaniu wykorzystania produktów finansowych z których korzysta Spółka

  • Wsparcie w zakresie obowiązków informacyjnych wobec kluczowych kontrahentów i instytucji finansowych

  • Nadzór i ewidencja dokumentacji

  • Współpraca z kancelariami prawnymi i innymi komórkami wewnętrznymi

  • Wsparcie w analizie kontraktów

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (kierunki ekonomiczne)

  • Płynna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Zainteresowanie w obszarze analizy finansowej

  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów oraz prawa gospodarczego

  • Praktyczna umiejętność obsługi MS Office (w tym zaawansowana znajomość MS Excel)

  • Zdolności interpersonalne ukierunkowane na pracę w grupie

  • Systematyczność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju

  • Wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)

  • Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Przewiń do profilu firmy