Młodszy Specjalista w Dziale Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Wyższa Szkoła Bankowa w PoznaniuO firmie

Rekrutacja zdalna

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

aleja Wojska Polskiego 128

Szczecin

Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

poszukuje osoby na stanowisko

Młodszy Specjalista
w Dziale Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • organizacja i prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego (umowy, rachunki, ankiety, testy, organizacja egzaminów itp.)
  • obsługa i prowadzenie dokumentacji słuchacza
  • układanie planów i harmonogramów studiów
  • współpraca z wykładowcami
  • realizacja działań marketingowych

Kluczowe kompetencje:

  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem
  • zdolność organizacji i planowania w pracy
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • umiejętności hierarchizacji zadań i ustalania priorytetów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w organizacji kursów/szkoleń lub w pracy biurowej (np. w działach obsługi klienta)
  • dobra znajomość aplikacji biurowych (MS-Office)
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dodatkowe dni wolne od pracy

I etap rekrutacji będzie realizowany online.

www.wsb.pl

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV do 16.08.2020r.

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: DSPiS/SZ/07/20.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy