Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Technicznym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Independent Digital Sp. z o.o.

Independent Digital Sp. z o.o., zajmująca się dystrybucją treści cyfrowych w Polsce i na świecie,
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • przygotowywanie dostaw treści cyfrowych do serwisów multimedialnych,
  • współpraca z serwisami oraz licencjodawcami w zakresie dostaw treści multimedialnych,
  • praca na dedykowanej aplikacji do zarządzania treściami multimedialnymi,
  • wprowadzanie metadanych oraz porządkowanie bazy danych treści multimedialnych,
  • dostarczanie treści audio i video do serwisów multimedialnych.
  • udział w projektowaniu i rozwoju innowacyjnych systemów zarządzania treściami cyfrowymi,
  • pomoc przy konwertowaniu materiałów audio i video do formatów wymaganych przez serwisy multimedialne,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub student 4-5 roku)
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego Windows lub/i MacOS lub/i Linux,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),
  • skrupulatność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będą:
     - znajomość xml,
     - znajomość programów do konwersji plików cyfrowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne formy zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • różne kierunki rozwoju i możliwość awansu w ramach struktury firmy,
  • możliwość zdobycia kompetencji z zakresu IT (programowanie, administracja) i dystrybucji cyfrowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zgłoszenia wraz z CV i LM prosimy kierować za pomocą Aplikuj.

w tytule maila prosimy podać: Młodszy Specjalista w Dziale Technicznym.

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

 Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

www.independentdigital.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się