Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Technicznym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PORR S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Kolejowego, Kubaturowego Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza dokumentacji przetargowej
    • Modelowanie projektów przy użyciu programu Revit
    • Uczestnictwo w przedmiarowaniu i przygotowaniu kalkulacji ofertowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Obsługa komputera w szczególności programu Revit
    • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących BIM
    • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    OFERUJEMY:

    Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższej rodziny
    Bogata oferta szkoleń
    Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
    Zgrany zespół
    i miła atmosfera
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj Teraz znajdujący się pod ogłoszeniem,
    z wpisaną nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

    Klikając przycisk „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora Twoich danych osobowych, zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z  siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] . Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.