Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista w Dziale Uzgodnień Technicznych

Gdańskie Wody Sp. z o.o. O firmie

Gdańskie Wody Sp. z o.o.

prof. Witolda Andruszkiewicza 5

Gdańsk

Gdańskie Wody sp. z o.o. to firma działająca ponad 25 lat na gdańskim rynku. Unikalny zakres działalności związany z zagospodarowaniem wód opadowych na terenie gminy miasta Gdańsk czyni ze spółki w skali kraju lidera wdrożeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi. Spółka, jako jednostka gminy Miasta Gdańska w zakresie obowiązków posiada uzgadnianie wszystkich inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Gdańska, opiniowanie i współtworzenie różnego typu koncepcji, strategii czy polityk miejskich.

Gdańskie Wody tworzy dynamiczny, multidyscyplinarny zespół, który połączyła pasja do wody i kreowania przestrzeni.

Wobec nowej polityki miasta dotyczącej zagospodarowania wód opadowych podstawowe składowe uzgodnienia związane są z wkomponowywaniem w krajobraz obiektów systemu powierzchniowej retencji miejskiej oraz wypełnieniem warunków technicznych systemów kanalizacyjnych i obiektów retencyjnych.

Szukasz nowych wyzwań, chcesz być częścią wyjątkowego zespołu Gdańskich Wód-aplikuj na stanowisko Młodszy specjalista w Dziale Uzgodnień Technicznych.

Stanowisko zostanie ostatecznie zaproponowane po wybraniu kandydata w odniesieniu do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Główny zakres obowiązków:

  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w oparciu o ogólne wytyczne oraz szczegółowe warunki techniczne (zakres dostosowany do wykształcenia )
  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • Opiniowanie branżowych koncepcji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami  spółki.
  • Praca przy użyciu narzędzi informatycznych w obszarze pracy działu (programy biurowe, środowiska CAD, związane z GIS)
  • Zapewnianie przyjaznej atmosfery pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego-, architektura krajobrazu, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Wrażliwości na zmiany klimatu oraz adaptację i mitygację do nich
  • Umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej
  • Chęci samokształcania się w zakresie działania Spółki
  • Zaangażowania, rzetelności w wykonywaniu zadań
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie proponowanego stanowiska
  • Mile widziane uprawnienia zawodowe w zakresie proponowanego środowiska

CV oraz list motywacyjny należy przesłać do 30 maja 2021.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia rozwijające
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do nauki
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Uczestnictwo w różnych formach aktywności i rekreacji

Ogłoszenie archiwalne