Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Wsparcia Operacji

POLSKIE ePŁATNOŚCI S.A.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)

Polskie ePłatności to firma znajdująca się w pierwszej trójce największych firm rozliczających płatności bezgotówkowe w kraju. Lider innowacyjności w branży finansowo-technologicznej, oferujący atrakcyjne usługi dla biznesu z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii do obsługi płatności bezgotówkowych, angażujący się w największe i najbardziej śmiałe projekty na rynku. PeP to spółka nastawiona na bardzo dynamiczny i nieustanny rozwój, stawiająca sobie za cel osiągnięcie pozycji lidera w każdym aspekcie działalności. Stale rosnące grono klientów, jak również powiększenie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania, oraz stwarza wiele możliwości zbudowania z PeP kariery zawodowej gwarantując przy tym bogaty wachlarz narzędzi i stabilne zatrudnienie.

Dołącz do naszego teamu – potrzebujemy Ciebie do budowania wspólnego sukcesu!

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie umów do CRM na podstawie zestawienia.
  • Akceptacja umów i statusowanie umów migracyjnych w CRM.
  • Opieka nad dokumentacją migracyjną.
  • Realizacja zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
  • Logistyka przygotowanych umów, rejestrowanie poszczególnych etapów obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym lub związanym z obsługą klienta biznesowego.
  • Dobra znajomość obsługi komputera z systemem Windows 10 oraz pakietu MS Office.
  • Preferowane wyksztalcenie wyższe.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających zadań i przekładania uwagi na inne cele.
  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu pozytywnych relacji.
  • Samodzielność i dbałość o wysoką jakość pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dużej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, imprezy integracyjne i wiele innych... .
Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
Dokument powinien zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy