Ta oferta pracy jest nieaktualna od 353 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE ZAKUPÓW

    Miejsce pracy: Poznań
    MSDZ/27/51/BR

    Opis stanowiska:

    • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
    • poszukiwanie nowych i alternatywnych źródeł dostaw
    • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz składanie zamówień
    • negocjacje warunków zakupu surowców i komponentów
    • monitorowanie statusu zamówień i bieżące reagowanie na pojawiające się problemy
    • wprowadzanie zamówień i danych do systemu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • mile widziane doświadczenie zawodowe co najmniej roczne w pracy w dziale zakupów lub logistyki
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoka komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
    • dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację zadań

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
    • stabilność zatrudnienia
    • dobre warunki finansowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.