Młodszy Specjalista w Dziale Zaopatrzenia i Logistyki BHP

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  • Gazowa 3, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Gazowa 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań o charakterze administracyjno-biurowym, w celu zapewnienia sprawnego działania komórki organizacyjnej oraz utrzymania płynności zaopatrzenia w materiały BHP i środki ochrony indywidualnej Pracowników Spółki

  • przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówień, dokumentacji dotyczącej postępowań oraz przewodzenie lub udział w pracach komisji powoływanych w celu udzielania zamówień zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, w tym tworzenie i rozliczanie zamówień, zgłoszeń zapotrzebowania i innych niezbędnych transakcji w systemie SAP

  • obsługa wniosków związanych wyposażeniem pracowników i komórek organizacyjnych z zakresu wyposażenia biurowego sprzętu AGD, dostaw sukcesywnych dla biur oraz wyposażenia pracowników

  • monitorowanie realizacji umów i zleceń pod kątem zgodności finansowej i terminowej oraz ich rozliczanie

  • ewidencja wyposażenia pracownika oraz obsługa spraw dotyczących środków ochrony indywidualnej

  • przygotowywanie skoroszytów niezbędnych do prawidłowego raportowania i funkcjonowania pracy Działu

  • dbałość o dobrą komunikację i i przepływ informacji, a także realizację potrzeb lokalnego klienta wewnętrznego

  • wsparcie zadań logistycznych, przyjmowanie przesyłek, wydawanie paczek, obsługa dokumentów WZ, potwierdzanie obiegu asortymentu

  • wsparcie procesu serwisowania i kalibracji alkomatów i AED

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie i min 2 lata doświadczenia w administracji lub wykształcenie wyższe

  • wiedza z zakresu przygotowania zamówień

  • znajomość podstawowych zagadnień Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność,

  • nastawienie na klienta wewnętrznego

  • umiejętność piorytetyzacji zadań

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność

  • umiejętność współpracy

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek BHP, Administracja, Logistyka, Ekonomia

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży administracji/logistyki, dostaw sukcesywnych na terenie całej Polski

  • znajomość wymagań formalnych w prowadzeniu postępowań z zachowaniem przepisów prawa zamówień publicznych

  • doświadczenie z aplikacjami B2B, narzędziami do raportowania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

  • umiejętność analizowania i przetwarzania dużej ilości danych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikalnych projektach na rynku polskim i europejskim

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Miejsce świadczenia pracy

Pion Administracji

50-513 Wrocław, ul. Gazowa 3

Oferty prosimy nadsyłać do: 14 grudnia 2022 r.

Kandydatów spełniających postawione wymagania i zainteresowanych proponowanym stanowiskiem prosimy o uzupełnienie formularza znajdującego się pod linkiem.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie blisko 3000 osobom w 49 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Przewiń do profilu firmy