Oferta pracy

Młodszy / Specjalista w Dziale Zapewnienia Jakości

HEALTH-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawnaO firmie

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

HEALTH-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie rocznych Przeglądów Jakości Produktu (PQR),

  • Weryfikacja stanu realizacji CAPA,

  • Ocena zgłaszanych zmian w procesie wytwarzania i systemie jakości pod kątem wpływu na jakość produktu oraz nadzór nad terminowością wdrażania zmian,

  • Nadzór na realizacją rocznego planu audytów jakości i dokumentacji z tym związanej,

  • Przeprowadzanie kwalifikacji konsultantów, wytwórców kontaktowych oraz dostawców usług,

  • Dystrybucja i nadzorowanie dokumentacji systemu zapewnienia jakości,

  • Udział w analizach ryzyka,

  • Ocena Zapisów Serii,

  • Udział w działaniach wyjaśniających dotyczących odchyleń, wyników OOS, OOT, reklamacji, wad jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, farmacja, biologia, biotechnologia),

  • Doświadczenie w Dziale Zapewnienia Jakości lub Dziale Kontroli Jakości lub w Dziale Kontroli Jakości w przemyśle farmaceutycznym,

  • Wiedza z zakresu GMP, prawa farmaceutycznego oraz systemów zapewnienia jakości,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym – umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Łatwość w formułowaniu myśli i wniosków w formie pisemnej,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność pracy zespołowej, kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,

  • Praktyczna znajomość programu MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość międzynarodowych interakcji,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Dużą różnorodność wykonywanych zadań,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • zajęcia językowe

  • kafeteria MyBenefit/MultiSport

  • dofinansowanie studiów

  • praca w trybie hybrydowym

Jesteśmy prywatną firmą działającą w sektorze farmaceutycznym. Specjalizujemy się w imporcie produktów leczniczych, przeznaczonych na rynek oraz na potrzeby badań klinicznych.

Poznaj nas lepiej www.health-med.pl

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz się rozwijać i realizować interesujące projekty – dołącz do naszego zespołu !

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego Zespołu zapraszamy do nadsyłania

CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.