Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista w dziale zobowiązań

GUESS SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GUESS SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Roździeńskiego 1

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności księgowych w obrębie działu zobowiązań,
  • rejestracja, weryfikacja i księgowanie dokumentów w wewnętrznych systemach księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie miesięcznych/ kwartalnych/ rocznych raportów i zestawień,
  • współpraca z działami wewnętrznymi i kontrahentami zewnętrznymi w celu efektywnej realizacji zadań,
  • nadzór nad powierzonymi zadaniami oraz ich terminową realizacją.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie dużym atutem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe),
  • doświadczenie w obszarze księgowości/ finansów będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

To oferujemy

  • praca w kreatywnym i przyjaznym międzynarodowym zespole,
  • możliwości rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie finansów,
  • praca w branży modowej marki premium,
  • praca w centrum Katowic, w prestiżowej lokalizacji,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • wyjątkowa okazja wzięcia udziału w migracji procesów, budowania kultury organizacyjnej i budowania nowego Shared Service Center.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Since 1981 GUESS has become one of today’s most recognized and influential apparel brands in the world. The continued dedication, creativity and passion of our employees are the driving force of GUESS. Currently, due to intensive growth and further expansion, we are seeking for our newly opened SSC in Katowice, most talented and passionate individuals to join our team.

Młodszy Specjalista w dziale zobowiązań, aleja Roździeńskiego 1, Katowice